Znacie ten tekst?? To hasło?? Więc w związku z tym iż lubimy powtórki z rozrywki to ogłaszamy wszem i wobec poszukiwany DOBRY stażysta z pasją do pracy!

Jesteś kreatywny, ciekawy świata i masz tysiąc pomysłów na minutę, to swoją osobowością idealnie pasujesz do zespołu DE! Pasjonuje Cię Internet i media społecznościowe? Rozpiera Cię energia do działania? Mamy dla Ciebie naprawdę zawodową propozycję: rozpocznij z nami swoją pracowniczą przygodę.

Gwarantujemy udział w kreatywnych i zwariowanych projektach, odkrywania granic swoich możliwości, poszerzanie potencjału i zdobycie doświadczenia. Jesteśmy sami zwariowani więc przygotuj się na harówę. Oprócz możliwości obcowania z ciekawymi ludźmi możesz nauczyć się czegoś nowego i sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w praktyce.

Stawiamy na oryginalny charakter, poczucie humoru i błysk w oku.
Poniżej trochę formalności (Prezes kazał więc wrzucamy:))

Wymagania:

  • podstawowa umiejętność korzystania z portali społecznościowych
  • „lekkie pióro”
  • dokładność
  • sumienność
  • umiejętność wyszukiwania informacji
  • odporność na stres i kondycja fizyczna (na pocztę trzeba będzie się pojawiać a od nas to kawałek)

Z Nami nie będziesz się nudzić!

Przyślij swoje CV na adres: biuro@dobraekonomia.pl, w tytule maila wpisując STAŻ i w kilku zdaniach przekonaj nas, że jesteś idealnym kandydatem:) a być może zaprosimy Cię na rozmowę.
Zajaraj się Dobrą Ekonomią i wystartuj z wysokiego pułapu w swojej karierze!

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U.nr 133, poz.883)”